Kullanım Sözleşmesi

Kadirli.web.tr’yi ziyaret eden tüm kullanıcılar aşağıda yer alan Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılmaktadır. Bu sayfanın güncellenip değiştirilme hakkı Kadirli Şehir Portalı sitesine aittir. Ziyaretçiler belirli aralıklarla bu sayfayı ziyaret ederek değişiklikleri takip edebilir.

Kadirli.web.tr'de yayınlanan tüm içerik, iş yeri, firma bilgileri, kaynak gösterilerek yine internet üzerinden yayınlanabilir. Kişisel bloglarınızda Kadirli Şehir Portalı içeriklerini kaynak belirterek özgürce kullanabilirsiniz. Kaynak gösterilen ve ticari olmayan tüm kullanımlarda Kadirli Şehir Portalı sizden bir hak talep etmez. 

Kadirli Şehir Portalı ziyaretçilerin verilerini saklı tutmaz. İçeriklere yapılan yorumlarda verilen ad, soyad ve internet sitesi bilgileri kullanıcıların doldurduğu şekilde yayınlanır ancak e-posta adresi yayınlanmaz. E-posta adresi, gerektiğinde kullanıcılara cevap vermek için istenmektedir. Hiç bir şekilde paylaşılmaz, ticari amaçla kullanılmaz. Kadirli Şehir Portalı , e-posta ve IP bilgilerini saklı tutar.

Site içerisindeki içeriklere yapılan yorumlar, direkt olarak yayına alınmaz, denetlemeye tabidir. Yorumlar argo ve/veya hakaret içerikli değilse yayına alınır.

© Copyright 2016 - Tüm Hakkı Saklıdır. Kadirli Şehir Portalı - Kadirli Rehberi - Kadirli Haber - Kadirli Tanıtımı - Kadirli Video